Про результати засідання Президії ЦК Укрвуглепрофспілки

19.08.21. року в Києві відбулось засідання президії ЦК профспілки працівників вугільної промисловості, в роботі якого взяв участь Галущенко Г.В. – міністр енергетики та його заступник Курнаков А.С.

         Від Добропільської територіальної організації профспілки в роботі засідання прийняли участь Древаль П.П.- голова теркому профспілки, Березницький З.З. –голова профкому ш. «Добропільська» і Редька О.Г. –голова профкому ш. «Алмазна».

         В ході обговорення проблемних питань між представниками нашої організації і керівниками міністерства, головою теркому було акцентовано увагу на питанні нереальності планів видобування вугілля доведених до ДП «Добропіллявугілля-видобуток», які не відповідають ані стану гірничого господарства, а ні стану машин і механізмів та рівню матеріально-технічного забезпечення. Маючи показники видобутку та продуктивності праці у рази більше ніж на сусідніх підприємствах, маємо аналогічну заробітну плату, а по деяким професіям навіть нижчу.

         У зв’язку з тим, що підприємство протягом більше двох місяців не виконує державний план з видобутку, а працівники задовольняються тарифними окладами за відсутності преміальних виплат, згідно п. 9.2.2. Галузевої угоди Добропільським теркомом було направлено лист генеральному директору ДП «Добропіллявугілля-видобуток» з вимогою створення комісії з перегляду встановлених норм праці та наявних планів видобутку.

         По цим та іншим питанням, які були озвучені членами делегації, міністерство запропонувало Древалю П.П. надати додаткову інформацію для підготовки у найближчий час зустрічі керівництва міністерства, ДП «Добропіллявугілля-видобуток» і представників Добропільської територіальної організації профспілки по розгляду піднятих питань.