Про урочисті заходи до Дня — Шахтаря

27 серпня у Центрі культури та дозвілля відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята — Дня Шахтаря.

            З привітанням до присутніх звернулись народний депутат України Вікторія Гриб та керівник департаменту промисловості Донецької облдержадміністрації Литвинов. Генеральний директор підприємства – Водоп’янов Олег Олександрович вручив нагороди Міністерства енергетики України «Шахтарська слава» І,ІІ та ІІІ ступенів.

            Голова Добропільської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України Петро Древаль вручив Почесні Грамоти Центрального Комітету профспілки, Грамоти теркому та Відзнаку Донецької обласної ради профспілок.

            Зі сцени він нагадав усім присутнім про два визначні ювілеї, які святкують в цьому році шахта Добропільська, якій виповнилося 80 років та шахта Піонер, яка відзначає 60річчя.

Для відзначення працівників, які більшу частину свого життя присвятили відданій праці на цих шахтах, профспілкою були замовлені пам’ятні медалі, частина з них була вручена ветеранам праці на сцені, інші будуть вручатися на святкових заходах безпосередньо на шахтах. Пам’ятною медаллю до 80річчя заснування шахти Добропільська на сцені був нагороджений колишній працівник та директор – Плетньов Володимир Анатолійович, який пропрацював на шахті 40 років.

            Святкування та нагородження відбувалися також на відокремлених підрозділах підприємства, де були вручення Грамот первинних профспілкових організацій, Грамот теркому, нагородних знаків Донецької обласної ради профспілок «Шана і Повага Донеччини».

            Ще одним приємним сюрпризом від Добропільської територіальної організації стало вручення членам профспілки пам’ятної медалі на честь 30 річчя незалежності України та пам’ятного ордену «Незалежна Україна» присвяченні нещодавньому святкуванню 30річчя незалежності України.